Na fotce se střetly dva rozdílné světy.Hala C je bývalá průmyslová hala v Libni, ve které se čas od času konají různé akce z oblasti alternativní kultury.Fotil jsem tam vícekrát, ale pouze dvě akce stojí za zaznamenání. Jedna z nich se konala v r. 2009 a rok později se opakovala. Šlo o LARPy na téma "Svět po pádu", zkráceně také "postapo". Legenda této hry, které se zúčastní stovky lidí, je značně rozsáhlá a nemá cenu ji tu kvůli jedné fotce vykládat. Ve zkratce jde o to, že po celosvětové katastrofě žije na území bývalé Prahy několik desítek komunit různě postižených lidí. Komunity mezi sebou bojují o vliv a území. Jednou za rok je osobnost, kterou všechny komunity uznávají, pozve na summit, na kterém se projednávají a urovnávají sporné otáky. Při té příložitosti se "herci" různě maskují a vymódí podle postav, které ztvárňují. Fotky z obou akcí najdete zde a zde. Fotky z jiného LARPu na téma "Život na Camelotu" najdete zde.

Po skončení různých akcí zůstávají v hale jejich dekorace, které se pak stávají součástí jejího roztodivného prostředí. Jednou z dekorací je obraz revolucionáře, snad Che Guevarry, s otazníkem na čepici. Obraz mi často posloužil jak atraktivní pozadí fotek:
Kamarádka Genevieve patří ke komunitě lidí, kteří spolunažívají na serveru Taverna. Kolem původně sci-fistického sevreru se vytvořila svérázná skupina lidí různého věku a stavu, které jsem měl tu čest fotit po mnoho let. Někteří z Taverníků byli pilnými postapáky.

V podstatě ještě dětskou Genevievejsem poznal jako chráněnku jedné z nejvýraznější taverních osobností - Činkapi. Postupně se i Genevieve stala výraznou taverní osobností s druhou přezdívkou "kuře". Genevieve jsem postupem let fotil mnohokrát:bylo tedy přirozené, že se na mne obrátila, abych ji vyfotil v jejím "postapáckém" kostýmu. Poslal jse ji k Chemu, kterého jsem chtěl použít jako pozadí fotky. K mému překvapení Genevieve k obrazu přišla a dříve než se otočila, pohladila revolucionáře po tváři. Myslím, že to gesto spíše souvisí s její otevřenou a přátelskou povahou než s tím, že by si uvědomovala kdo byl Che G.

Vyfotil jsem to. A to je příběh této fotky.